Меню підрозділу

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

1.Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Володарсько-Волинського району за 2012 рік.

2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік.

3.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

4.Про внесення змін до  районного бюджету на 2013 рік.

5. Про внесення змін  та  доповнень  до Програми    забезпечення    пожежної безпеки Володарсько-Волинського району на 2012-2015 роки.

6.Про районну Програму забезпечення виконання Володарсько-Волинською районною державною адміністрацією делегованих Володарсько-Волинською районною радою повноважень на 2013 – 2015 роки.

6.Звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

7. Про інформацію начальника РВ УМВС України в Житомирській області про стан боротьби зі злочинністю, охорону громадського порядку та результати діяльності на території району.

 8. Про інформацію прокурора Володарсько-Волинського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району.

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки   ФОП Семеній Ю.І.

11.Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки   приватного підприємства «Марс–С–Фореве».

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки   ВТП «Промекс» у формі ТОВ. 

13. Про регіональну Програму розвитку податкової служби  у Володарсько-Волинському  районі Житомирської  області щодо модернізації ДПС та створення центру обслуговування платників податків на 2013-2015 рoки.

14. Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району  у новій редакції.

15. Про затвердження Типової форми контракту з керівником установи, організації, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, у новій редакції.

16. Про затвердження Типової форми контракту з керівником навчального закладу галузей освіти і спорту, що є у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району.

17. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 24.02.11 № 46 «Про Комплексну програму профілактики злочинності та безпеки дорожнього руху у Володарсько-Волинському районі на 2011-2015 роки».

18. Про затвердження  розмірів грошової компенсації батькам потерпілих дітей, які не відвідують дитячі дошкільні заклади (не перебувають в обліковому складі цих закладів), якщо діти не перебувають на  повному державному забезпеченні на 2013 рік.

19. Про внесення  змін до рішення районної ради від 21.12.12  № 257 «Про списання основних засобів».

20. Про надання пільги з  орендної плати працівникам Володарсько-Волинської центральної районної лікарні .

21. Про погодження  призначення  директора Давидівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній  навчальний заклад І – ІІ ступенів».   

22. Про списання основних засобів.

23. Про  внесення змін та доповнень до  районної     комплексної  Програми розвитку фізичної культури і спорту, футболу, будівництва, реконструкції та ремонту спортивних споруд.

24. Про комплексну Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Володарсько- Волинського району   на 2013-2017 роки.