Протокол поіменного голосування

1. Про внесення змін до районного бюджету Хорошівського району на 2020 рік.

2.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

3. Про затвердження перспективного плану розвитку КНП «Хорошівська ЦРЛ» Хорошівської районної ради на 2020 рік.

4. Про внесення змін у рішення районної ради від 24.12.2019 № 376, зі змінами.

5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Хорошівська центральна районна лікарня»Хорошівської районної ради за ІІ квартал 2020 року.

6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка» за ІІ квартал 2020 року.

7. Про безоплатну передачу автомобіля з балансу Хорошівської районної ради на баланс КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради .

  8.Про передачу приміщення поліклініки стоматологічної  з балансу КНП «Хорошівська ЦРЛ» Хорошівської районної ради на баланс  КП «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка».

9. Про передачу закладів освіти, що єспільною  комунальною власністю територіальних громад  Хорошівського району у комунальну власність Хорошівської територіальної громади.

10. Про  передачу єдиного майнового комплексу КНП «Хорошівська ЦРЛ» Хорошівської районної ради зі спільної власності територіальних  громад сіл, селищ Хорошівського району в комунальну власність Хорошівської територіальної громади .

11. Про  передачу єдиного майнового комплексу КП «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка» зі спільної власності територіальних  громад сіл, селищ Хорошівського району в комунальну власність Хорошівської територіальної громади.

12. Про передачу рухомого та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Хорошівського районуу комунальну власністьХорошівської  територіальної громади.

13. Про звернення депутатів Хорошівської районної ради.