14 сесія

Підсумки відкритого поіменного голосування

     1. Про інформацію Коростишівської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності територіальної одиниці у Хорошівському районі.

     2. Про комплексну Програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Хорошівського району на 2018-2022 роки .

     3. Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції , внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Хорошівського району,та членів сімей осіб,смерть  яких  пов’язана з участю у масових акціях громадського протесту, осіб, які постраждали під час участі у зазначених акціях,а також членів їх сімей у  2018 році  .

     4.Про   районну   Програму  соціального захисту громадян,  які   постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи, на 2018 – 2021роки. 

     5. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

      6. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

      7. Про районний бюджет на 2018 рік .       

      8. Про орендні відносини.

      9. Про вихід зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації районної газети «Прапор» та редакції газети «Прапор».

    10. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Набоки  О.С.

    11. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Забродської В. Г.

ПРОТОКОЛ СЕСІЇ