1. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорошівського району на 2019 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Хорошівського району за 2019 рік.

3. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до районного бюджету Хорошівського району на   2020 рік.

 5. Про районну Програму «Забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони району  на 2020 – 2022 роки».

6.Про районну Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників  АТО/ООС , внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію Хорошівського району у 2020 році.

7. Про районну цільову Програму запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2020 рік.

8. Про районну цільову Програму реалізація сімейної, гендерної політики на 2020 рік

9. Про готовність комунального некомерційного підприємства «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради до другого етапу медичної реформи.

10. Про затвердження Положення про надання платних послуг КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради, переліку та тарифів на платні послуги, які надаються КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради.

11. Про орендні відносини .

12. Про приймання-передачу земельної ділянки  на баланс КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради.

13.Про внесення змін до рішення районної ради від 14.03.2019р. № 337 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району»

14. Про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти району.

15 Про організацію пільгового харчування учнів закладів загальної середньої освіти району.

16.Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради на 2020-2021 роки.

17.Про затвердження кошторису витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату у 2020 році.

18. Про стан, ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування району в 2020 році.