Хорошівська районна виборча комісія Житомирської області

                   ПОСТАНОВА

     1 березня 2019 року                                                              № 2

                  

Про реєстрацію депутата Хорошівської районної ради

Житомирської області

         На виконання частини 1 статті 89 Закону України « Про місцеві вибори» до Хорошівської районної виборчої комісії Житомирської області від визнаного обраним депутатом Хорошівської районної ради Гаглоєвої Наталії Юріївни, відповідно до постанови Хорошівської районної виборчої комісії  Житомирської області від 26 лютого 2019 року №1, надійшла заява про реєстрацію депутата Хорошівської районної ради.

        Керуючись статтями 25 та 90 Закону України « Про місцеві вибори», пунктом 8 постанови Центральної виборчої комісії від 2 лютого 2015 року № 381 Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, Хорошівська районна виборча комісія постановила:

1. Визнати обраним депутатом Хорошівської районної ради Житомирської області на чергових місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2015 року, наступного за черговістю кандидата в депутати від Хорошівської районної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Гаглоєву Наталію Юріївну— 1975 року народження, освіта вища, безпартійна, заступник директора філії «Вільногірський ГМК АТ «Обєднана гірничо-хімічна компанія», місце проживання: смт Іршанськ Хорошівського району Житомирської області.

2. Клопотати перед Хорошівською районною радою Житомирської області  з проханням про оприлюднення цієї постанови на офіційному веб-сайті районної ради.

3. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії.

 

 

Голова комісії                                                                   Л.М. Дубчак