Постанова Хорошівської районної виборчої комісії № 1

Хорошівська районна виборча комісія Житомирської області

                   ПОСТАНОВА

    8 лютого 2018 року                                                       № 1

                  

Про визнання обраними депутатами Хорошівської районної ради

Житомирської області наступних за черговістю кандидатів у депутати

 

          Відповідно до рішень Хорошівської районної ради від 22 грудня 2017 року  «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Набоки Олександра Сергійовича» № 259 та «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Забродської Валентини Григорівни» № 260, обраних на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року від Хорошівської районної в Житомирській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на підставі особистої заяви про складання депутатських повноважень.

         Відповідно до частини першої статті 90 Закону України “Про місцеві вибори”, враховуючи постанову Хорошівської районної виборчої комісії Житомирської області від 28.10.2015 року № 30 «Про черговість кандидатів у депутати Хорошівської районної ради Житомирської області у виборчих списках від місцевих організацій партій, які отримали право на участь у розподілі депутатських мандатів», Хорошівська районна виборча комісія Житомирської області
п о с т а н о в л я є:

            1. Визнати обраними депутатів Хорошівської районної ради Житомирської області на чергових місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2015 року, наступних за черговістю кандидатів в депутати від Хорошівської районної в Житомирській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Мінялука Віктора Володимировича – 1961 року народження, освіта вища, безпартійного, директора ПАТ «Райагрохім», місце проживання: смт Хорошів Хорошівського району Житомирської області та Бахура Володимира Олександровича – 1959 року народження, освіта вища, безпартійного, директора  ПП «ТАДТЕЛ», місце проживання: с. Грушки Хорошівського району Житомирської області.

         2. Повідомити Мінялука Віктора Володимировича та Бахура Володимира Олександровича  про обрання їх депутатами Хорошівської районної ради Житомирської області для реєстрації та видачі тимчасових посвідчень депутатів з дотриманням порядку, передбаченого статтею 89 Закону України “Про місцеві вибори”.

            3. Клопотати перед Хорошівською районною радою Житомирської області  з проханням про оприлюднення цієї постанови на офіційному веб-сайті районної ради.

         4. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії.

     Голова комісії                                                                   Л. М. Дубчак