Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЯ

Хорошівської районної ради Житомирської області

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки будівлі котельні

 

Об’єкт оцінки: 1 об’єкт групи Ж – будівля котельні.

Місцезнаходження об’єкта: смт. Хорошів, вул. Древлянська, 35 Г.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для приватизації шляхом викупу.

Кількість об’єктів оцінки – 1 об’єкт нерухомого майна: будівля котельні в смт. Хорошів, вул. Древлянська, 35 Г, балансова (залишкова) вартість – 0,00 грн.

Учасникам конкурсу необхідно подати до виконавчого апарату районної ради конкурсну документацію, яка складається з підтверджувальних документів та конкурсної пропозиції претендента. До підтверджувальних документів належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчих документів; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо); один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті, та повинна містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого апарату районної ради за адресою: 12101, Житомирська обл., смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6 до 10 листопада 2017 року.

Конкурс відбудеться 15 листопада 2017 року о 1000 за адресою: Житомирська обл., смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6.

Телефон для довідок: (04145) 3-11-64.