24 грудня 2019 року о 10 .00 годині в залі засідань районної ради розпочалося друге пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

Перед початком засідання депутатів та запрошених з прийдешніми новорічними і Різдвяними святами  привітав вертеп Хорошівського Будинку культури.

Прийнявши районний бюджет на 2020 рік, проголосувавши низку питань комунальної власності, остання в цьому році 23-а сесія районної ради завершила роботу.

Одноголосно депутати затвердили головний фінансовий документ району - Бюджет - 2020 , обсяг якого становитиме   21 462 840 гривень.

Підтримали депутати Хорошівської районної ради й звернення до народного депутата України Грищенко Т.М., депутатів Житомирської обласної ради, обраних від району, депутатів сільських і селищних рад району щодо подальшої роботи Хорошівської центральної районної лікарні.

На завершення сесії голова районної ради Андрій Ющенко подякував депутатському корпусу за плідну і конструктивну роботу і привітав усіх з прийдешніми різдвяними та новорічними святами.

Повернутись