Відзначали 120-річчя відкриття Лезниківського родовища гранітів

Голова районної ради Андрій Ющенко взяв участь у святкових заходах  з нагоди 120-річчя відкриття Лезниківського родовища гранітів.   ТОВ «Лезниківський кар’єр» є одним  з найбільших бюджетоутворюючих підприємств району.

Андрій Ющенко привітав трудовий колектив підприємства з ювілеєм та спільно з головою райдержадміністрації Галиною Ширченко вручили  за сумлінну працю, відповідальне і добросовісне виконання посадових обов’язків, , високий професіоналізм, та з нагоди – 120-річчя відкриття Лезниківського родовища гранітів Грамоти Хорошівської районної ради    Войтюку Івану Григоровичу – начальнику блочного цеху товариства з обмеженою відповідальністю «Лезниківський кар’єр» і Мельнику Леоніду Сергійовичу– начальнику господарсько-будівельної бригади товариства з обмеженою відповідальністю «Червоногранітний кар’єр».

Довідково:

Розробки Лезниківського кар’єру велися ще 1898 році. Геологічне вивчення почалося у 1930 році, коли на місці дореволюційної артілі було утворено перше радянське підприємство по розробці природного каменю для потреб міського будівництва. У 90-х роках підприємство було приватизоване, перетворившись у кооператив «Лезниківський кар’єр».

Нині функціонує ТОВ «Лезниківський кар’єр» на якому видобуваються гранітні блоки та ТОВ “Червоногранітний кар’єр”, який виробляє та реалізує продукцію з червоного граніту Лезниківського родовища: щебінь гранітний фракційний, відсів, камінь бутовий, бруківку колоту

Повернутись