Заступник голови районної ради Ковальчук Л.В. взяла участь у роботі сіддівської колегії на районних військово-спортивних змаганнях "Джура" та привітала у своємі виступі учасників. Змагання проходили у лісі біля Хорошева. Прибуло 15 команд з шкіл району. Слід відмітити належну підготовчу роботу, яку провели працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Хорошівської райдержадміністрації на чолі з начальником відділу Матвійчук О.В. Кожна школа зайняла вже звичне для них своє місце таборування.

У наполегливій боротьбі І місце виборола команда Хорошівської гімназії, Іі місце посіла Іршанський навчально-виховний комплекс, ІІІ - команда Топорищенської школи. Багато нагород в окремих видах змагань отримали команди з Рижанської гімназії,Хорошівського НВК №1, Зубринської,Краївщинської шкіл, Новоборівської гімназії та Новоборівського НВК.

Команди усіх шкіл поїхали з нагородами та призами. Окремо слід відмітити директора Сколобівської школи Солов'я С.В., який особисто був на змаганнях, а й готував козацький куліш для юних козаків-сколобівчан. Головним суддею змагань був військовий комісар району Штурнак С.  Бажаємо успіхів команді-переможцю Хорошівської гімназії у обласному етапі змагань!.

Повернутись