У Хорошеві16 листопада в урочистій атмосфері аграрії району приймали привітання з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Із професійним святом працівників агропромислового комплексу району  привітала – заступник голови районної  ради Лілія Ковальчук.

У вітальному слові Лілія Ковальчук відзначила, що аграрії  завжди вміли не тільки вирощувати високі врожаї, а й представляли інтереси жителів у різних гілках влади. Так, у теперешньому скликанні у районній раді сім депутатів аграріїв. Це Мінялук В.В., Баранівський О.П., Баранівський Г. В.,  Бахур В.О., Кравченко Ю.М., Седляр В М. Крещенко О.М., У попередні роки декілька скликань головою ради обирався хлібороб від Бога Яремчук М.М., якого , на жаль, уже немає серед нас. Одне скликання очолював депутатський корпус району Баранівський Г.В., заступниками голови районної ради обиралися Євпак П.І., Котюк Г.О.

Начальник управління агропромислового комплексу району Простиченко В.С три скликання обирався депутатом Житомирської обласної ради. Депутами обласної ради  були Баранівський О.П., Левицький В.О.

Баранівський О.П. пройшов шлях від головного агронома у селі Дашинка до голови колгоспу у селі Топорищах, двічі обирався депутатом  Верховної Ради України, був Міністром аграрної політики України.

Лілія Ковальчук від імені депутатського корпусу, голови районної ради і виконавчого апарату ради  подякувала усім аграріям за працю, яка була вкладена протягом поточного року для забезпечення високих показників роботи в агропромисловому комплексі району.

За особистий вклад у розвиток агропромислового комплексу району та досягнення в праці кращих працівників сільськогосподарської галузі відзначено Почесними грамотами, Грамотами та Подяками районної ради та райдержадміністрації.

Хвала рукам , що пахнуть хлібом!

Повернутись