Шановні жінки!

         Від імені Хорошівської районної ради щиросердечно вітаю усю прекрасну половину людства із наступаючим святом весни, любові та краси -  Міжнародним днем прав жінок та миру! Це свято пробудження природи, свято початку весни.

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості  і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

,У цей світлий день прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, нехай Ваша доля буде щедро осіяна теплом і любов’ю, а серце зігріте увагою рідних і близьких.

Низький уклін Вам, дорогі жінки!

З повагою,

голова районної ради                           А. Ющенко

 

Повернутись