УКРАЇНА

ХОРОШІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

17.03.20                                   смт.  Хорошів                                     № 3

 

Про скликання двадцять четвертої

(позачергової) сесії районної ради

 

               Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань духовності, релігії, освіти, культури і туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення  та зпитань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини  від 17.03.20:

1. Скликати двадцять четверту (позачергову) сесію районної ради сьомого скликання    20 березня  2020 року о 10 годині в залі засідань районної  ради.

2. На розгляд сесії внести питання:

1) Про готовність комунального некомерційного підприємства «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради до другого етапу медичної реформи.

2) Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради на 2020-2021 роки.

3) Про затвердження Статуту КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради в новій редакції.

4) Про внесення змін у контракт від 23.03.2017 р. з головним лікарем КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради.

5)Про районну Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників  АТО/ООС , внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію  Хорошівського району у 2020 році.

6) Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

7)Про внесення змін до районного бюджету Хорошівського району на 2020 рік.

8) Про орендні відносини.

9.) Про безоплатну передачу майна.

10) Різне.

3. Розпорядження голови районної ради від 03.02.20 № 2 «Про скликання двадцять четвертої сесії районної ради» вважати таким, що втратило чинність.

4. На засідання запросити Баранівського Б.О.- першого заступника голови райдержадміністрації ,  Панченко В.В. – начальника  управління, праці та соціального захисту населення райлержадміністрації, Пуліновську Л.П – начальника відділу фінансів райдержадміністрації, Багінську Н.Ф. головного лікаря КНП «Хорошівська центральна районна лікарня» Хорошівської районної ради, Мінялук Г.Л. – редактора ТОВ «Інформаційний центр Редакція газети «Прапор»

 

Голова районної ради                                      А. П. Ющенко

Повернутись