18 позачергова сесія Житомирської обласної ради

12 вересня голова районної ради Андрій Ющенко взяв участь у роботі 18 позачергової сесії обласної ради. Погодивши порядок денний, депутати почали розгляд питань по суті.

Депутати підтримали зміни та збільшили обсяг обласного бюджету на загальну суму 2414,609 тис. грн., спрямували кошти у розмірі понад 1 млн. грн. на вирішення проблем у населених пунктах області.

Під час сесії розглянуто і прийнято три звернення до центральних органів влади. Зокрема депутати звернулись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо подвійного оподаткування земель лісового господарства.

До Кабінету Міністрів України також надійде звернення щодо перерозподілу коштів на ремонт доріг загального користування. «Депутатський корпус обласної ради звертається з проханням спрямувати кошти при їх перерозподілі на виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянках км 4+344 – км 11+000 та км 11+000 – км 19+000», - йдеться у зверненні.

Також депутати заслухали інформацію тимчасової контрольної комісії, яка 31 серпня працювала на місці незаконного видобутку піску для будівництва ділянки об’їзної дороги Київ-Чоп.

У ході сесії, яка тривала по над чотири години, загалом було розглянуто та опрацьовано 30 питань порядку денного.

http://213.108.45.142

Повернутись